Jednak ciągle śnię się pięknym kobietom!

Moja znajoma zwierzyła mi się że się jej przyśniłem ostatnio, sen ów przytoczę bo metaforyka niewąska tam odchodzi.

Miałam wziąć ślub (…), ale w wieczór kawalerski/panieński (który był jakby zmiksowany) cały czas zastanawiałam się czy faktycznie warto wychodzić za tego gościa, bo chociaż go bardzo kochałam to był trochę despotyczny i miał nastoletnią córkę i dziwną byłą żonę (…)

No i kiedy w sumie podjęłam decyzję, że jednak ślub jest złym pomysłem, to siedziałam między Tobą i moim przyszłym mężem. Obok przyszłego siedziała jego córka i zawsze kiedy chciałam powiedzieć, że chcę odwołać ślub, to mi wchodziła w zdanie. Ty się wówczas zaczynałeś ironicznie śmiać i weszliśmy w dyskusję nad kształtem szklanek, a ja z każdym słowem byłam bardziej pewna, że ten ślub to pomyłka. Ale nie powiedziałam nic, bo zadzwonił budzik

I to jest naprawdę bardzo w moim stylu. Widzę męczącą się kobietę w trudnej sytuacji i zamiast niczym przybyć na białym koniu, wybucham ironicznym śmiechem. A potem zmieniam temat na tak abstrakcyjny że tylko ja się bawię.

Zajebiście nie nadaję się na księcia w lśniącej zbroi na białym koniu! Z drugiej strony zawsze jak zabijałem smoka to zawsze się okazywało że nie tego, albo że to ulubiony smok księżnej pani, czy coś w tym stylu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s